ŠTARHA ENGINEERING s.r.o.

Obchodní společnost ŠTARHA ENGINEERING s.r.o. vznikla v listopadu roku 2004 z projekční kanceláře Ing.Oldřich Štarha, která byla založena v květnu roku 1999.
Sídlo firmy najdete na mapě.

 

Kancelář se zaměřila hned od počátku na komplexní provádění projektů na větší investiční celky. Jádro projekční kanceláře tvoří pracovníci, kteří se v minulosti podíleli na projekčních pracech především pro výstavbu průmyslu. Tento trend trvá především v podobě spolupráce s firmou ABB Lummus Global. Dva z našich pracovníků jsou opakovaně zváni ke spolupráci na významných projektech této světové firmy.

 

Kvalitní práce projektantů a pružnost v projekční přípravě zakázek zvyšuje zájem investorů o naši práci. Firma se postupně rozrostla ze dvou zaměstnanců na současných 6 stálých zaměstnanců. Jádro firmy tvoří tři inženýři se zaměřením na pozemní stavby, tým doplňuje jeden architekt a tři absolventi SPŠS. Ostatní profese zajišťujeme cíleně na jednotlivé akce formou subdodávek u spolupracujících firem.

 

Živnostenské oprávnění dovoluje podnikat v oblasti projekce, engineeringu, provádění staveb a realit.
Firma je pojištěna pro případ odpovědnosti za škodu vzniklou v souvislosti s výkonem projektové činnosti ve výstavbě na pojistnou částku 15 mil. Kč. Disponujeme dostatečným technickým vybavením pro řešení i větších objemů zakázek. Samozřejmostí je počítačová síť vybavená nejmodernějším softwarem a dvěma velkoplošnými barevnými tiskárnami.
 
Z realizovaných a rozpracovaných zakázek bych zmínil soubor bytových a rodinných domů v lokalitě za sv. Jánem v Kuřimi (cca 350 RD, 250 bytových jednotek v BD), v lokalitě Kolébka Kuřim (30 RD) je naše firma generálním projektantem. V oblasti obchodu a služeb realizujeme Temposervis Brno - rychlá údržba automobilů, autoservis Kuřim, skladové a výrobní haly Kuřim, prodejny potravin v Prostějově, Lipníku n/Bečvou, Českých Budějovicích, Spar Tišnov, Spar Nová Paka, Obchodní centrum v Karviné, prodejny elektrospotřebičů Okay Brno, Staré Město a Kyjov. Projektová dokumentace pro program Zelená úsporám....atd  

 

Naše reference - fotogalerie.
 
 
Ing. Oldřich Štarha, majitel a jednatel společnosti

 


Webnode

Kontakt

ŠTARHA ENGINEERING, s.r.o.

Tyršova 82, 664 34 Kuřim

tel.: +420 775 307 291Zajímavé odkazy

Nebyly nalezeny žádné záznamy.